Targi

WOD-KAN 2022

10.05 - 12.05.2022 r.

Komunikat w sprawie odwołania Targów WOD-KAN w 2020 roku

Szanowni Państwo, Drodzy Wystawcy,

 Obecna sytuacja gospodarcza i pandemia COVID-19, wymagają odłożenia na przyszły rok organizacji XXVIII edycji Międzynarodowych Targów Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji „WOD-KAN”.

Dla nas, organizatorów wydarzenia, to bardzo trudna decyzja, ale jej głównym celem jest wola zapewnienia bezpieczeństwa Wystawcom i Gościom, oraz stworzenie warunków efektywnej obecności na Targach.

Od prawie 30. lat Targi WOD-KAN są nie tylko miejscem prezentowania nowoczesnych urządzeń, rozwiązań technicznych, technologicznych czy usług, to także miejsce wymiany doświadczeń, poglądów i twórczych dyskusji. W czasach nałożonych ograniczeń w przemieszczaniu się i utrudnionych interakcjach osobistych, nie chcąc tracić kontaktu z Państwem, postanowiliśmy zaoferować alternatywne możliwości dla kontynuowania, ale także, nawiązywania biznesowych relacji.

Już wkrótce wprowadzimy rozszerzone możliwości do istniejącego katalogu targowego – uznanego i codziennie wykorzystywanego narzędzia. Dzięki niemu będziecie Państwo mogli sami modyfikować wpisy, dodawać multimedia i pliki do pobrania, a także zachęcać do umawiania telekonferencji z potencjalnymi Klientami zainteresowanymi ofertą. Modyfikację katalogu połączymy także z nową ofertą mailingów dedykowanych, realizowanych za pośrednictwem Izby. Dzięki nim Państwa wiadomości dotrą do blisko 16 000 odbiorców: przedstawicieli przedsiębiorstw wodociągowo-kanalizacyjnych, samorządów, eksploatatorów i projektantów, uczestników naszych szkoleń. Kolejnym ważnym narzędziem będą webinaria produktowe, dedykowane tylko jednej firmie, a promowane za pośrednictwem naszych kanałów dystrybucji. Pozwolą one na żywo pokazać najważniejsze atuty Państwa produktów, odpowiedzieć na pytania uczestników i zachęcić do dalszego kontaktu.

Jednocześnie pracujemy nad nową, wirtualną platformą, którą nazwaliśmy WOD-KAN 2.0. Dzięki niej zyskają Państwo jeszcze lepsze, przygotowane na miarę aktualnych potrzeb, możliwości nawiązania kontaktu z branżą i utrzymania istniejących lub nawiązania nowych relacji.

Zapraszając Państwa do współpracy z nami w nowej, wirtualnej rzeczywistości, pozostajemy w nadziei na ponowne spotkanie w 2021 r. w Bydgoszczy na Międzynarodowych Targach Maszyn i Urządzeń WOD-KAN 2021, aby wspólnie zmierzyć się z nowymi możliwościami i wyzwaniami.

Ufam, że przyjmiecie Państwo naszą decyzję ze zrozumieniem, zechcecie pozostać z nami w kontakcie, do czego, w imieniu Członków Izby, Pracowników Biura Izby i własnym, serdecznie zapraszam.

Dorota Jakuta

Prezes Izby