Targi

WOD-KAN 2.0

Nowy wymiar współpracy w branży

Wystawca

Pandemia przerwała nam wieloletnią tradycję spotkań w Bydgoszczy na Międzynarodowych Targach Maszyn i Urządzeń WOD-KAN. Brakuje nam Targów, brakuje kontaktów z wystawcami i gośćmi, tak licznie odwiedzającymi Targi.  

Chcemy przekazać Państwu informację, że kolejna edycja Targów WOD-KAN zaplanowana została na maj 2022 roku. Wierzymy, że w tym terminie będziemy mogli znów spotkać się wszyscy w Bydgoszczy – miejscu, które od niemal 30 lat jednoczy naszą branżę, tu gdzie raz do roku bije jej serce.

Ufamy, że Państwo również za nami tęsknicie i stąd, idąc z duchem czasów, wspólnie z Państwem chcemy tworzyć platformę targową WOD-KAN 2.0.

To nowoczesne narzędzie umożliwiające bezpieczne i szybkie nawiązywanie kontaktów z oferentami z jednaj strony, a potencjalnymi klientami z drugiej.

Głównym elementem platformy jest wirtualny katalog firm działających dla naszej branży. Organizacja projektu w ramach targowej strony internetowej pozwoli markom działającym w naszym sektorze gospodarki na prezentację swojej oferty w jednym miejscu. Wystawcy mają do dyspozycji wizytówki, na których, oprócz informacji o firmie i danych kontaktowych, mogą umieszczać katalogi, filmy, materiały do pobrania, informacje o promocjach i nowościach rynkowych. Ich najważniejszą funkcjonalnością jest możliwość natychmiastowego kontaktu z wystawcą za pośrednictwem wideokonferencji (Skype) lub pozostawienia prośby o kontakt w dogodnym dla klienta terminie. Portal dzięki integracji z odpowiednimi narzędziami przewiduje też możliwość organizacji i transmisji pokazów na żywo, webinarów oraz sesji pytań i odpowiedzi. Wystawcy mają również możliwość łatwego zamawiania dodatkowych usług marketingowych oferowanych przez Izbę z poziomu swojego konta.

W ramach portalu zorganizujemy również poszczególne etapy konkursu Grand Prix Targów WOD-KAN i wyłonimy najlepsze nowe produkty.

Zarestruj swoją firmę

Bezpłatne konto na naszym portalu pozwala na łatwe zamawianie usług i ich modyfikację

Zarestruj swoją firmę

Zarejestruj się

Oferta dla Wystawcy

Oferta dla wystawcy

Dowiedz się jak możesz wziąć udział w wirtualnych targach
Sprawdź ofertę
Pierwsze wirtualne targi
branży wodociągowo-kanalizacyjnej w Polsce
Bezpieczny dostęp
z każdego miejsca na świecie
Aktywne przez CAŁY ROK
niezależnie od sytuacji pandemicznej

Materiały dla wystawców

W tym miejscu wkrótce pobierzesz zaproszenie dla swoich kontrahentów / Stopkę do maila
2021

Wypromuj swój produkt i markę z IGWP

Webinaria produktowe

Z nami zgromadzisz audytorium i opowiesz na żywo o swoich rozwiązaniach

Pomagamy dotrzeć do branży

Sprawdź naszą ofertę

Promocja w kwartalniku

Twoja reklmama w wydaniu "Wodociągów Polskich" zostanie zauważona.

Warto odwiedzić nasze wirtualne targi!

Odwiedzający wystawę przygotowaną w sieci mogą w łatwy sposób pozyskać cenną wiedzę o nowościach branżowych, innowacyjnych technologiach i rozwiązaniach. Poruszanie się po targach ułatwi nie tylko wirtualna hala z oznaczeniem wystawców, ale również rozbudowane wyszukiwanie według kategorii, nazw i słów kluczowych. Nawigacja po stoiskach jest prosta i intuicyjna. Portal to nie tylko targi, gdyż w naszym zamyśle ma być akceleratorem wiedzy o branży. Będziemy publikować na nim ciekawe artykuły techniczne, informacje o nowościach i specjalnych ofertach przekazane nam przez wystawców. W kolejnych etapach planujemy jego rozbudowę o wirtualną giełdę pracy oraz sferę edukacyjną, gdzie podmioty uczestniczące w naszym projekcie będą mogły zamieszczać materiały do wykorzystania przez studentów, wykładowców czy osoby powiązane z kształceniem zawodowym. Portal będzie dostępny dla zwiedzających już niebawem. Będzie to ważne wydarzenie dla naszej branży!