Targi

WOD-KAN 2022

10.05 - 12.05.2022 r.

Wystawca

Zapraszamy do udziału w XXVIII edycji Międzynarodowych Targów Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN 2022 w Bydgoszczy.

Targi odbędą się w dniach 10-12 maja 2022 r.

Co roku w wystawie uczestniczyć będą najważniejsze firmy z naszej branży oraz tysiące  zwiedzających – specjalistów z branży: dyrektorów technicznych, projektantów, instalatorów, eksploatatorów, inżynierów i prezesów przedsiębiorstw wodociągowo-kanalizacyjnych, którzy są także Państwa potencjalnymi klientami.

Właściwe maszyny i nowoczesna technologia pomagają wodociągowcom w ich zadaniach. Jest to najlepsza okazja do wzmocnienia swojej pozycji na rynku i przedstawienia swojej oferty w ciągu trzech dni największej grupie klientów z naszej branży.

Targi WOD-KAN to doskonała okazja do nawiązania bezpośrednich kontaktów biznesowych z partnerami zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Wstęp na targi jest bezpłatny, co dodatkowo zwiększa ich atrakcyjność wśród zwiedzających. Imprezie towarzyszą konferencje organizowane przez wystawców, Strefa Nowych Technologii oraz branżowe konkursy, które wyłaniają najlepsze produkty i rozwiązania. Dzięki wieloletniej tradycji Targi są profesjonalną platformą dla specjalistów, pozwalającą na zapoznanie się z najnowszymi technologiami branży wodociągowo – kanalizacyjnej i ochrony środowiska.

Rejestrację dla Wystawców uruchamiamy 14 stycznia o godzinie 9.00. Rejestracja będzie odbywała się wyłącznie elektronicznie i wymaga posiadania bezpłatnego konta Wystawcy, które można założyć wcześniej pod tym linkiem: https://wod-kan-2022.exposupport.pl/exhibitor/register

W terminie rozpoczęcia zapisów wszyscy Wystawcy zostaną zweryfikowani, co oznacza, że w najbliższy piątek o godzinie 9.00 na kontach  tych firm, które zarejestrują się w systemie, dostępnych pod adresem https://wod-kan-2022.exposupport.pl/login pojawi się moduł z formularzami zgłoszeniowymi. Platforma, oprócz rejestracji wystawców na targi stacjonarne, będzie także służyła do komunikacji z organizatorem. Samo założenie konta klienta nie wiąże się z żadnymi opłatami. Kolejnych zamówień i modyfikacji zlecenia będzie można dokonywać również z tego poziomu.

Po wypełnieniu i przesłaniu formularza otrzymają Państwo potwierdzenie złożenia zamówienia na adres e-mail do kontaktu podany podczas rejestracji. W celu potwierdzenia zawarcia umowy, prosimy o przesłanie skanu ostatniej strony zamówienia z podpisem i pieczątką osoby umocowanej w firmie do zawierania umów, w ciągu 7 dni od wysłania zamówienia.

Nieco wcześniej rejestracja została otwarta dla firm, które wspierały Izbę w niezwykle trudnym czasie, kiedy nie mogliśmy organizować targów stacjonarnych i aktywnie zaangażowały się we współorganizację targów wirtualnych WOD-KAN 2.0.

Lokalizacja stoiska uzależniona jest od kolejności rejestracji Państwa kompletnego zgłoszenia. Jako termin wpływu zgłoszenia przyjmowany jest dokładny czas jego zarejestrowania w systemie na serwerze Organizatora. 

Zarestruj swoją firmę

Bezpłatne konto na naszym portalu pozwala na łatwe zamawianie usług i ich modyfikację

Zarestruj swoją firmę

Zarejestruj się

Program Targów 2022

Program Targów 2022

Program XXVIII Międzynarodowych Targów Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN 2022
Zobacz program
Widoczność
Zaprezentuj swoją markę i zrób trwałe wrażenie
Kontakty
Spotkaj się osobiście ze swoimi klientami i wchodź w interakcję z nowymi
Wejdź na wysokie obroty
Trzy dni spotkań i cały rok korzyści wprowadzą Twoją firmę na nowy poziom

Materiały dla wystawców

W tym miejscu wkrótce pobierzesz zaproszenie dla swoich kontrahentów / Stopkę do maila
2022

Wypromuj swój produkt i markę z IGWP

Webinaria produktowe

Z nami zgromadzisz audytorium i opowiesz na żywo o swoich rozwiązaniach

Pakiet sponsorski konferencyjno-szkoleniowy

Jesteśmy tam gdzie być powinieneś.

Usługi promocyjne

Spersonalizowana promocja wizerunkowa.

Program targów i konferencji 2022