Targi
WOD-KAN

26-28 maja 2020 r.
Bydgoszcz, Polska

Dni
Godzin
Minut

Bieg Instalatora

Organizatorzy

Bieg, organizowany przez Portal Branżowy HVACR.pl i przy wsparciu Głównego Partnera imprezy – Izby Gospodarczej „Wodociągi Polskie” ma na celu promocję aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia wśród mieszkańców Polski, ze szczególnym uwzględnieniem osób i firm związanych z branżą instalacyjną. „Bieg Instalatora” to integracja branż instalacyjnych. Organizator nie planuje osiągnięcia zysku finansowego; źródłem finansowania są uczestnicy (wpisowe) oraz darczyńcy i sponsorzy – dla pokrycia niezbędnych kosztów organizacyjnych.

Dla kogo?

Jest to impreza o zasięgu ogólnopolskim, skierowana do wszystkich uprawiających bieganie oraz do rynku wodociągowo-kanalizacyjnego, branży gazowniczej, ciepłowniczej, elektrycznej i wszystkich innych, w których wykorzystuje się rozmaite instalacje. Podczas dekoracji wyłonieni zostaną i uhonorowani najlepsi zawodnicy w kategoriach branżowych jak np. „instalator” i „wod-kan” oraz w kategoriach open i wiekowych. Ponieważ w każdej kolejnej edycji rośnie liczba biegaczy, którzy biorą w nim udział, wierzymy, że w tym roku będzie nie inaczej! Zapraszamy po szczegóły wydarzenia na dedykowaną mu stronę internetową. Tu znajdą Państwo przydatne informacje oraz zarejestrują swój udział: www.bieginstalatora.pl

Sposób na promocję Twojej firmy!

Zachęcamy wszystkie firmy chętne do wykorzystania tej sportowej imprezy jako źródła promocji dla firmy np. poprzez możliwość ufundowania gadżetów dla wszystkich biegaczy i nagród dla laureatów Biegu Instalatora. Polecamy przyłączenie się do tego przedsięwzięcia, także z uwagi na to, iż sport to doskonałe narzędzie promocji w budowaniu świadomości marki i jej wizerunku, jednocześnie łatwe i długoterminowe (strona www, media społecznościowe, fotogalerie). Bieg poprzedzą kampanie reklamowe w różnych mediach ogólnopolskich, branżowych, biegowych oraz na Facebooku, w tym artykuły, reklamy, mailingi, posty, itp. Zaproszenie do współpracy/uczestnictwa w „Biegu Instalatora” zostanie rozesłane do firm z całej Polski, a także instytucji i organizacji branżowych. Będzie także promowane w portalach związanych ze sportem. Firmy zainteresowane promocją prosimy o kontakt z przedstawicielką Organizatora:

Aldona Rybka, tel. +48 602 439 111 a.rybka@hvacr.pl

Rejestracja wystawców

rozpocznie się 10 stycznia 2020 r. o godzinie 9:00