image

Targi Wod-Kan 2016

Lokalizacja, Program Targów, Zakres tematyczny, Tradycja, Podsumowanie 2014, Film... Czytaj więcej
image

Informacje dla wystawców

Formularze zgłoszeniowe, Regulamin Targów, Regulamin Zabudowy, Plan lokalizacji stoisk, Lista wystawców, Czytaj więcej
image

Podróż i pobyt na Targach

Lokalizacja Targów, Dojazd na targi, Autobusy, Pociągi, Hotele, Restauracje, Bankomaty, Czytaj więcej
image

Informacje dla Mediów

Informacja o Targach, Informacje Prasowe, Regulamin akredytacji, Formularze akredytacji Czytaj więcej
 • 1

Aktualności targowe

 • Relacja z Targów WOD-KAN 2016

  Targi WOD-KAN i już wiesz, że tu wrócisz…

  Międzynarodowe Targi Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN, które odbyły się w Bydgoszczy w dniach 10-12 maja 2016 r. po raz kolejny pokazały,
  że są jedną z najważniejszych tego typu imprez w Europie. Na Targach swoją ofertę zaprezentowało 375 wystawców z Polski, Niemiec, Francji, Włoch, Szwajcarii, Litwy, Białorusi, Czech, Słowacji, Austrii, Portugalii, Irlandii, Turcji i Hiszpanii.

  Tegoroczna edycja Targów odbyła się w nowej hali wystawienniczej, która została oddana do użytku jesienią 2015 roku, a także na ekspozycji zewnętrznej. Przedstawiciele firm biorących udział w imprezie komplementowali nowoczesny obiekt spełniający ich oczekiwania. Docenili możliwość pokazania nawet najbardziej „trudnych” eksponatów, w tym wielkogabarytowych pojazdów specjalistycznych.

  Czytaj więcej
 • Wyniki konkursu Grand Prix 2016

  Do konkursu zgłosiło się 35 firm z 36 wyrobami. Zgodnie z pkt 6 „Regulaminu zgłoszenia wyrobu do konkursu o nagrodę Grand Prix WOD-KAN 2016” Komisja oceniła zgłoszone do konkursu wyroby w dwu etapach. W wyniku nadesłanych zgłoszeń w I etapie (w oparciu o złączone do zgłoszenia wyrobu materiały) komisja zakwalifikowała do II etapu 10 najciekawszych wyrobów. Po szczegółowym zapoznaniu się z wyróżnionymi produktami (w tym z prezentacjami na stoiskach) Komisja opiniuje pozytywnie do wyróżnienia na XXIV Międzynarodowych Targach Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji „WOD-KAN 2016” statuetką GRAND PRIX następujące wyroby...

  Czytaj więcej
 • Fotorelacja z pierwszego dnia Targów WOD-KAN 2016

  Za nami pierwszy dzień Targów WOD-KAN 2016. Zapraszamy do odwiedzenia mini relacji zdjęciowej z Targów. Bardziej obszerna relacja już wkrótce.

  Czytaj więcej
 • Patronat Ministra Infrastruktury i Budownictwa nad Targami Wod-Kan 2016

  Minister Infrastruktury i Budownictwa, objął honorowy patronat nad XXIV edycją Targów WOD-KAN.

  Czytaj więcej
 • Sale konferencyjne do wynajęcia

  Serdecznie zapraszamy do skorzystania z możliwości zorganizowania przez wystawców konferencji w trakcie trwania XXIV Międzynarodowych Targów Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN.

  Cena za wynajem sali konferencyjnej na godzinę (ok. 45 minut prelekcji) wynosi 400 zł. Cena zawiera ogłoszenie 3 komunikatów zapraszających na konferencję.

  Sale konferencyjne przeznaczone są na ok. 80 osób.

 • 1
 • 2
 • 3

Międzynarodowe Targi Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN

Najważniejsza w Polsce ekspozycja produktów i technologii branży wodociągowo – kanalizacyjnej zaprezentowana zostanie podczas XXIV Międzynarodowych Targów Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji „WOD-KAN 2016”

Organizator - Izba Gospodarcza „Wodociągi Polskie”  zaprasza Państwa w dniach 10-12.05.2016 roku  do Bydgoszczy.

Przewiduje się, że w najbliższych latach inwestycje w sektorze wod-kan wyniosą ponad 10 mld złotych, a Międzynarodowe Targi Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji „WOD-KAN” to największe targi branżowe w Polsce i jedne z kluczowych w Europie. Co roku uczestniczy w nich 400 wystawców oraz 10 000 osób zwiedzających - specjalistów z branży: dyrektorów technicznych, projektantów, instalatorów, eksploatatorów, inżynierów i prezesów przedsiębiorstw wodociągowo-kanalizacyjnych.

Targi WOD-KAN to doskonała okazja do nawiązania bezpośrednich kontaktów biznesowych z partnerami zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Wstęp na targi jest wolny, co dodatkowo zwiększa ich atrakcyjność wśród zwiedzających.

Dzięki wieloletniej tradycji Targi są profesjonalną platformą dla specjalistów,  pozwalającą na zapoznanie się z najnowszymi technologiami branży wodociągowo – kanalizacyjnej i ochrony środowiska.

Tegoroczna impreza targowa odbędzie się w nowoczesnym obiekcie Bydgoskiego Centrum Targowo – Wystawienniczego – co znacznie poprawi komfort zarówno wystawców jak i zwiedzających. 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą targową, formularzami zgłoszeniowymi oraz nowym regulaminem uczestnictwa.

Formularze dostępne są również na stronie www.targi-wod-kan.pl. Wypełnione dokumenty należy zeskanować i przesłać na adres e-mail: j.kucharski@igwp.org.pl lub n.przepierska@igwp.org.pl lub przesłać faksem na numer: +48 (52) 376-89-29.

Skuteczne zgłoszenie to wypełnione formularze oraz potwierdzenie przelewu zaliczki. Lokalizacja stoiska uzależniona jest od kolejności rejestracji Państwa zgłoszenia.

Każdy Wystawca otrzyma od nas pulę bezpłatnych zaproszeń na Targi dla swoich gości oraz, zależnie od wielkości stoiska – zaproszenia na imprezy towarzyszące Targom. Stałym Wystawcom (którzy uczestniczyli w Targach WOD-KAN co najmniej 5 razy) proponujemy rabat za zamówioną powierzchnię wystawienniczą w wysokości 1% za każdy rok (aż do 15%).

W razie jakichkolwiek pytań lub niejasności prosimy o bezpośredni kontakt telefoniczny.

tel. +48 (52) 376-89-25; +48 (52) 376-89-26,
tel. kom. +48 517 013 728; +48 517 013 749

 Drukuj  Email

Tak wyglądają nasze bydgoskie Targi

Start Targów

Rozpoczęcie wystawy 10.05.2016 10:00

Organizator

Izba Godpodarcza
"Wodociągi Polskie"
ul. Jana Kasprowicza 2
85-073 Bydgoszcz

Nip: 554 03 12 444
Regon: 090581633
Krs: 0000006623

Twitter