Targi
WOD-KAN

21-23 maja 2019 r.
Bydgoszcz, Polska

Dni
Godzin
Minut

Biesiada Targowa

Zapraszamy uczestników biesiady w „Podróż Dookoła Świata”

W tym roku czeka na Państwa taneczny samolot! Nad całością lotu i dobrej zabawy czuwać będzie oczywiście doświadczony pilot oraz jego sprawdzony zespół! Zapewniamy moc atrakcji! Podczas międzylądowań, w kolejnych destynacjach na pasażerów czekać będą tematyczne konkursy i zabawy, a przez cały czas dostępne będą dla wszystkich lotniskowe saloniki VIP! Obsługa pokładowa zadba nie tylko o napoje i posiłki dla pasażerów, ale przede wszystkim o dobrą zabawę. Wystarczy okazać bilet przy wejściu na pokład i udać się w lot życia.

Konkursy na scenie czyli międzylądowania 

Pierwszym przystankiem podczas naszego lotu dookoła świata będzie Ibiza. Ochotnicy będą mogli się wykazać umiejętnościami barmańskimi. nie będzie to jednak proste, gdyż uczestnicy będą mieli na oczach alkogogle, w których będzie trzeba pokonać tor przeszkód.

Następnie czeka nas lądowanie w Moskwie, gdzie odbywa się Mundial zaprosimy Państwa do konkursu gdzie sprawdzimy Państwa umiejętności piłkarskie.

Lotniskowe loże VIP czyli stanowiska z atrakcjami

  • Loża VIP Mundial w Moskwie – turniej piłkarzyków stołowych.
  • Loża VIP Las Vegas – odrobina zdrowego hazardu
  • Loża VIP Monte Carlo – profesjonalne symulatory rajdowe

Loteria pokładowa

Każdy z biletów na lot, który otrzymacie Państwo przy wejściu na Biesiadę wymieniając swoje zaproszenia będzie miał swój własny unikalny numer. Bilet po wejściu na pokład należy zachować, gdyż po północy zostanie przeprowadzone losowanie, w wyniku którego poznamy zwycięzców wieczoru.

 

Informacji udziela:
Natalia Przepierska
n.przepierska@igwp.org.pl,
tel.: 517 013 749

Partner generalny:

 

Partnerzy:

 

6304_STK_Logoentwicklung_Lay-final_28.10.indd
PENTAIR-JUNG PUMPEN-High Res-LEVEL 1
Print